O FIRMIE

Producent pościeli EstellaFirma Estella Sp. z o.o. została założona w 1995 roku w Polkowicach w województwie dolnośląskim. Na początku istnienia firmy główną działalnością były usługi przeszycia dla niemieckiego kontrahenta a nazwa przedsiębiorstwa przez 15 lat brzmiała PPU Stella.

W roku 2010 firma zmieniła swoją nazwę tak aby jeszcze bardziej utożsamiać się z jakością jaka gwarantują produkty ESTELLA. Od samego początku istnienia 100% udziałowcem przedsiębiorstwa jest firma HK Holding z Neustadt/Aisch z Niemiec. Właścicielem holdingu jest Pan Helmut Kühnl. Początki firmy w Niemczech datowane są na 1949 r, kiedy to rodzice Pana Kühnla Józef i Wilfrieda otworzyli firmę zajmującą się przede wszystkim hafciarstwem.

Kolejnym krokiem było stworzenie w 1979 r. marki ESTELLA w Niemczech a następnie stopniowe wprowadzanie tychże produktów na rynek polski, czeski oraz rosyjski. Obecnie ESTELLA Sp. z o.o. jest wiodącym producentem wysokogatunkowych kompletów pościeli z satyny oraz jersey-u wykonanej ze 100% egipskiej bawełny.

Dodatkowo firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem hoteli poprzez reprezentowanie niemieckiej firmy FBF na rynku polskim. Firma FBF już od ponad 30 lat zajmuje się kompleksowym wyposażaniem hoteli na terenie całej Europy. Natomiast Estella Sp. z o.o. od 15 lat z powodzeniem wprowadza produkty FBF na rynku polskim powiększając z roku na rok listę usatysfakcjonowanych klientów.Klient - logowanie Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne | Prawa autorskie | Mapa strony

Wszelkie prawa zastrzeżone przez: Estella 2017